Her ser du en oversikt over alle partiene i kommunen. Du kan få en liste over alle representantene for et bestemt parti ved å klikke på partinavnet.
Clear
     
 

Høyre

Høyre
Navn: Telefon: Mobil: e-post:
Alexander Reistad
Anne Marie Sørensen913 85 606
kusoere@online.no
Annlaug Helgerud415 51 558
fruhelgerud@gmail.com
Aure, Hilde Margrethe977 39 062
Berger, Morten Mack
992 35 047
Bjørn Geirr Harssonbjorn.geirr.harsson@statkart.no
Bjørn Johnsen
924 53 120bjorn.johnsen@granbuss.no
Carlos Tenold
Cecilie Laeskogen48180816
cecilie.laeskogen@sundvolden.no
Christopher Wand924 50 939
amundsen.wand@gmail.com
Daoud Kandela
901 54 210dkandela@online.no
Dina Laeskogen46403458
dina@sundvolden.no
Eid, Idun32130312
93025127idun@skjerven.as
Einar Hovind
Eirik Nørgaard47388995
eirik.nr@gmail.com
Elisabeth Klever98445894
elisabeth.klever@hbv.no
Elizabeth McInnes
Frederik Wilhelm Lindvard Skarstein412 78 278
fredskar@online.no
Gro Kristin Juul Ullern
41 63 21 62
Guro Bakke46885057
gurobakke69@gmail.com
Harald Brandsås995 25 186
hbrandsaas@revisornett.no
Heidi Jeanette Øien
Helge Bang915 14 654
915 14 654helgban@online.no
Helle Reklev99595933
lillehandleri@gmail.com
Idun Eid93025127
idun.eid@gmail.com
Jo Henriksen913 51 685
jo.henriksen@gmail.com
Jon Gulbrandsen46631549
jon.cee.gulbrandsen@gmail.com
Kjell Sundøen970 27 943
Kristin Lund Leivestad
909 86 173kristinlund.leivestad@statkraft.no
Kristin Remme975 39 462
kriremm@online.no
Lars Gomnes466 29 504
l.gomnes@yahoo.no
Lidia Ivanova Myhre468 24 840
lidia@myhre.priv.no
Lise Tandberg932 53 866
lise.tandberg.93@gmail.com
Mads Berger99274224
99274224madsb_1975@yahoo.no
Mads Kvello Berger99274224
mkb@jevnaker.kommune.no
Magnus Aareskjold Fredriksen974 03 520
magnusfre@gmail.com
Maiken Hansenmaikenha01@gmail.com
Maria Thunshelle959 61 242
maria@thunshelle.no
Merete R. Sollien32 15 91 86
977 46 868bjsolli@online.no
Morten Mack Bergermortenpersson@hotmail.com
Nils H. Wærstad950 20 644
nils.tv@online.no
Nils Herman Kiær95287804
ni-herm@online.no
Nina Bønsnes Røed48181480
nina.roed@baerum.kommune.no
Oddvar Hansen92865007
oddvar@klovvika.no
Ola Magnussen951 02 860
o-magnu@online.no
Ole - Jørgen Moe454 84 287
moeolejorgen@gmail.com
Per Christian Gomnæs909 97 488
pcg@orehagen.no
Rolf Vigo Novsett930 28 991
rolf.novsett@gmail.com
Silje Dysthe Næss99160131
siljedn@gmail.com
Sjur Tandberg900 25 205
sjur.tandberg@politiet.no
Sletholt, Dag-Egil Bull32 10 30 13
909 69 511dag-egil@bull.sletholt.no
Snorre Leivestad907 94 654
snorre.leivestad@acal.no
Svein Solheim (H)91569779
svsolhe@online.no
Sven Alexander906 38 993
svalex@online.no
Syver Leivestad90018200
syver.leivestad@gmail.com
Therese J. Hæhre41779748
theresejhe@gmail.com
Tore Solheim901 61 104
toresolh@online.no
Torgeir Thunshelle907 69 277
Torgeir@thunshelle.no
Trine Solheim975 99 082
trinesolheim85@hotmail.com
Trond Hetland
William Lilleland47666446
47666446william@lilleland.net

Kontaktinformasjon om tjenesten

Hole kommune, v/ dokumentsenteret



Telefon: 32161100
ACOS Innsyn levert av ACOS AS